ЗВЕРНЕННЯ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ

        З початком купального сезону неминуче трапляються трагедії на воді. Як свідчить статистика, серед основних причин загибелі незмінно залишаються спека, недисциплінованість громадян, алкоголь, купання в необлаштованих місцях.
        З початку нинішнього року на водних об'єктах області загинуло вже 16 осіб.
        Аби не допустити трагічних випадків, звертаємося до мешканців області з проханням дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах, а саме: купатися у спеціально відведених та облаштованих для цього місцях. Ні в якому разі не вживати спиртних напоїв. Не залишати дітей без нагляду дорослих.
        Нагадуємо, що вкрай небезпечно купатися у незнайомих місцях, де не обстежене дно, не очищене від каміння, скла або ж сторонніх предметів.
        Не слід плавати наодинці, якщо не впевнені в своїх силах.
        Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.
        У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин при температурі води не нижче +18 градусів.
        Основні водойми в сільській місцевості - це озера та ставки. Купатися в них поодинці дуже небезпечно. До того ж у таких водоймах великі перепади глибин, прогрівання води нерівномірне, а це пастки для тих, хто не вміє плавати.
        Тож, переконливо просимо дотримуватися правил безпеки при перебуванні на водоймах та пам'ятати, що вода не прощає легковажності!