Застережна інформація

БЕРЕЖІТЬ ОСЕЛІ ВІД ВОГНЮ!

        В опалювальний сезон зростає ймовірність виникнення надзвичайних подій та нещасних випадків, пов'язаних з порушенням правил користування пічним опаленням. Варто зазначити, що багато господарів не звертає увагу на власну безпеку: несправний димохід, не щільно прилягає засувка, відсутній металевий лист перед піччю тощо. Незважаючи на такі, начебто, дрібниці, люди ризикують не тільки залишитись без житла, але й втратити власне життя.
        Як же запобігти біді? Передусім треба пам’ятати, що під час експлуатації пічного опалення, забороняється залишати печі без нагляду дорослих або доручати нагляд за ними дітям. Не користуватися печами, якi мають тріщини, та не сушити й складати на них одяг, дрова, iншi горючi предмети та матерiали. Ні в якому разі не застосовувати для розпалювання легкозаймисті речовини.
        Слід також очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. А ще димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені.
        Тож ні на хвилину не слід забувати про правила безпеки під час експлуатації пічного опалення, особливо зараз, коли виникає необхідність обігрівати оселі.